LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Search
fi: Etsi

en: Menu
fi: Valikko

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Close
fi: Sulje

en: Messages
fi: Viestit

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
