LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Search
lt: Paieška

en: Menu
lt: Meniu

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Close
lt: Uždaryti

en: Messages
lt: Žinutės

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
