LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Search
mr: शोध

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Close
mr: बंद
