LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Close
nl: Sluiten

en: Messages
nl: Berichten

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Content bottom
nl: Onderkant inhoud

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
