LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Search
ps: لټون

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Close
ps: تړل

en: Tabs
ps: ټوپونه
