LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Search
ru: Поиск

en: Menu
ru: Меню

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Close
ru: Закрыть

en: Messages
ru: Сообщения

en: Content top
ru: Над контентом

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Content bottom
ru: Нижний контент

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Footer menu
ru: Меню в подвале

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
