LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Menu
sv: Meny

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Close
sv: Stäng

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Tabs
sv: Flikar

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
