LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Close
th: ปิด

en: Messages
th: ข้อความ

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
