LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Search
tr: Ara

en: Menu
tr: Menü

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Close
tr: Kapat

en: Messages
tr: İletiler

en: Content top
tr: Önce içerik

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
