LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Search
am: ፈልግ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Close
am: ዝጋ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት
