LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Menu
ca: Menú

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Close
ca: Tanca

en: Messages
ca: Missatges

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
