LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Close
cs: Zavřít

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
