LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Menu
el: Μενού

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
