LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Search
eu: Bilatu

en: Menu
eu: Menua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Close
eu: Itxi

en: Messages
eu: Mezuak

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
