LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Close
km: បិទ

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
