LocalGov Microsites Base (2.0.9) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Menu
sl: Meni

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Close
sl: Zapri
