LocalGov Microsites Group (all releases) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Center
ast: Centru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Top
ast: Cimeru

en: Modules
ast: Preseos

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Active
ast: Activu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Domain
ast: Dominiu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Add user
ast: Amestar usuariu
