LocalGov Microsites Group (all releases) - en to et translation catalogue (54 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Content
et: Sisu

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Center
et: Keskel

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Top
et: Ülesse

en: Modules
et: Moodulid

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Add term
et: Lisa termin

en: Email
et: E-kiri

en: Active
et: Aktiivne

en: Bottom
et: Alumine

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Off
et: Väljas

en: Roles
et: Rollid

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Normal
et: Tavaline

en: Domain
et: Domeen

en: Inactive
et: Passiivne

en: Owner
et: Omanik

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Square
et: Ruut

en: Banner
et: Bänner

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Webform
et: Veebivorm

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Bold
et: Rasvane

en: Menus
et: Menüüd

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: Domain status
et: Domeeni olek

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Site settings
et: Saidi seaded

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Add @name
et: Lisa @name

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Site email address
et: Saidi e-posti aadress

en: How this is used depends on your site's theme.
et: Kuidas seda lauset kasutatakse, sõltub kasutatavast teemast.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
et: Seda lehte näidatakse, kui soovitud leht on selle kasutaja jaoks keelatud. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "ligipääs keelatud" lehte.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
et: Seda lehte kuvatakse, kui mitte mingi sisu ei sobi küsitud dokumendina. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "lehekülge ei leitud" lehte.

en: Error pages
et: Vealehed

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Tee '%path' on vale või sul puuduvad sellele ligipääsuõigused.

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.
