LocalGov Microsites Group (all releases) - en to fil translation catalogue (18 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Back
fil: Bumalik

en: Modules
fil: Mga modulo

en: Add term
fil: Magdagdag nang kataga

en: Active
fil: Aktibo

en: Site name
fil: Pangalan ng sityo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Add user
fil: Magdagdag nang tagagamit

en: Menus
fil: Mga menu

en: Dashboard
fil: Dashbord

en: Main menu
fil: Pangunahing menu
