LocalGov Microsites Group (4.0.5) - en to he translation catalogue (52 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Top
he: עליון

en: Modules
he: רכיבים

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Email
he: דוא"ל

en: Active
he: פעיל

en: Bottom
he: למטה

en: Site name
he: שם האתר

en: Off
he: כבוי

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Roles
he: תפקידים

en: Hostname
he: שם שרת

en: Normal
he: נורמלי

en: Domain
he: דומיין

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Owner
he: בעלים

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Square
he: רבוע

en: Banner
he: באנר

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Slogan
he: סלוגן

en: Bold
he: מודגש

en: Menus
he: תפריטים

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Site settings
he: הגדרות אתר

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Add @name
he: הוספת @name

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Disabled modules
he: מודולים מושבתים

en: Site email address
he: כתובת דואר אלקטרוני לאתר

en: How this is used depends on your site's theme.
he: השימוש שיעשה בזה תלוי בערכת העיצוב של האתר.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
he: דף זה יוצג כאשר הגישה למסמך המבוקש נדחית עבור המשתמש הנוכחי. השאירו ריק כדי להציג דף "גישה נדחתה" גנרי.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
he: דף זה מוצג כאשר אין אף תוכן אחר שתואם את המסמך המבוקש. השאירו ריק כדי להציג "דף לא נמצא" גנרי.

en: Error pages
he: דפי שגיאה

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
he: הכתובת %path אינה תקפה או שאין לך גישה אליה
