LocalGov Microsites Group (4.0.5) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
