LocalGov Microsites Group (4.0.5) - en to ro translation catalogue (46 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: On
ro: Pornit

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Top
ro: Sus

en: Modules
ro: Module

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Email
ro: email

en: Active
ro: Activ

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Site name
ro: Numele sitului

en: Off
ro: Oprit

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Roles
ro: Roluri

en: Domain
ro: Domeniu

en: Inactive
ro: inactiv

en: Owner
ro: Proprietar

en: End
ro: Sfârşit

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Bold
ro: Îngroșat

en: Menus
ro: Meniuri

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Default 403 (access denied) page
ro: Pagina implicită de eroare 403 (acces interzis)

en: Default 404 (not found) page
ro: Pagina implicită de eroare 404 (nu am gasit pagina)

en: Disabled modules
ro: Module dezactivate

en: Site email address
ro: Adresa de e-mail a sitului

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
ro: <em>Adresa expeditorului</em> din email-urile trimise automat la înregistrare, la cererile de resetare a parolei, precum și în cazul altor notificări. (Folosiți o adresă ce se termină în domeniul sitului dumneavoastră pentru a preveni marcarea acestui email ca spam.)

en: How this is used depends on your site's theme.
ro: Folosirea acestei informații depinde de tema sitului dumneavoastră.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
ro: Această pagină este afișată când documentul cerut este restricționat pentru utilizatorul curent. Lăsați necompletat pentru a afișa o pagină generică "acces interzis".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
ro: Această pagină este afișată atunci când nu există conținut care poate satisface cererea. Lăsați necompletat pentru a afișa o pagină generică "nu s-a putut găsi".

en: Error pages
ro: Pagini de eroare

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ro: Calea '%path' fie nu este validă, fie nu aveți acces la ea.

en: Group content
ro: Conținutul grupului

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
