LocalGov Microsites Group (all releases) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Modules
sq: Modulët

en: Add term
sq: Shto një term

en: Active
sq: Aktiv

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Roles
sq: Rolet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Add user
sq: Shto përdorues

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Menus
sq: Menutë

en: Default theme
sq: Tema e paracaktuar

en: Default 403 (access denied) page
sq: Faqja e prezgjedhur për 403 (ndalohet hyrja)

en: Default 404 (not found) page
sq: Faqja e prezgjedhur për gabimin 404 (nuk u gjet)

en: Disabled modules
sq: Jo aktiv
