LocalGov Microsites Group (4.0.5) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: On
th: เปิด

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Modules
th: โมดูล

en: Email
th: อีเมล

en: Site name
th: ชื่อเว็บไซต์

en: Off
th: ปิด

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Domain
th: โดเมน

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Bold
th: ตัวหนา

en: Menus
th: เมนู

en: Default theme
th: ธีมเริ่มต้น

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Default 403 (access denied) page
th: หน้าที่ให้แสดงเมื่อเจอข้อผิดพลาด 403 (access denied)

en: Default 404 (not found) page
th: หน้าที่ให้แสดงเมื่อเจอข้อผิดพลาด 404 (not found)'

en: Disabled modules
th: ปิดใช้งานโมดูล

en: Site email address
th: ที่อยู่อีเมลของเว็บไซต์

en: How this is used depends on your site's theme.
th: วิธีนี้จะใช้ขึ้นอยู่กับรูปแบบของเว็บไซต์

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
th: หน้านี้จะแสดงเมื่อเอกสารร้องขอถูกปฏิเสธสำหรับผู้ใช้ปัจจุบัน ปล่อยว่างไว้เพื่อแสดงหน้าทั่วไป "การเข้าถึงถูกปฏิเสธ"

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
th: หน้านี้จะแสดงเมื่อเนื้อหาไม่ตรงกับเอกสาร ปล่อยว่างไว้เพื่อแสดงหน้าทั่วไป "หน้าไม่พบ"

en: Error pages
th: ข้อผิดพลาดของหน้า
