LocalGov Microsites Group (4.0.6) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Modules
eo: Moduloj

en: Add term
eo: Aldonu terminon

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Active
eo: Aktiva

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Banner
eo: Rubando

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Slogan
eo: Slogano

en: Menus
eo: Menuoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo

en: Default 403 (access denied) page
eo: Defaŭlta 403 (aliro malpermesita) paĝo

en: Default 404 (not found) page
eo: Defaŭlta 404 (ne trovita) paĝo

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj
