LocalGov Microsites Group (4.0.6) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Site name
ht: Non sit la

en: Off
ht: Fèmen

en: Site email address
ht: Imel sit la
