LocalGov Microsites Group (4.0.6) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Back
oc: Precedent

en: Top
oc: Naut

en: Modules
oc: Moduls

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Active
oc: Actiu

en: Bottom
oc: Bas

en: Site name
oc: Nom del site

en: Off
oc: Desactivat

en: Welcome
oc: Benvenguda

en: Roles
oc: Ròtles

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Domain
oc: Domeni

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Owner
oc: Proprietari

en: End
oc: Fin

en: Banner
oc: Bandièra

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Bold
oc: Gras

en: Menus
oc: Menús

en: Default theme
oc: Tèma per defaut

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Default 403 (access denied) page
oc: Pagina 403 per defaut (accès refusat)

en: Default 404 (not found) page
oc: Pagina 404 per defaut (pagina pas trobada)

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: How this is used depends on your site's theme.
oc: Cossí es fa servir aquò depend del vòstre tèma del site.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
oc: Aquesta pagina es afichada quand l'afichatge del document es refusat a l'utilizaire actual. Daissatz void per afichar una pagina "Accès refusat" generica.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
oc: Aquesta pagina es afichada quand cap de contengut correspond pas al document demandat. Daissatz void per afichar una pagina "Pagina pas trobada" generica.

en: Error pages
oc: Paginas d'error

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
oc: Lo camin '%path' es invalid o ben no i teniu accès.
