LocalGov Microsites Group (all releases) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Back
af: Terug

en: Add term
af: Voeg term by

en: Active
af: Aktief

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Roles
af: Rolle

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Normal
af: Normaal

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Slogan
af: Slagspreuk

en: Default 403 (access denied) page
af: Verstek 403 (toegang geweier) bladsy

en: Default 404 (not found) page
af: Verstek 404 (nie gevind) bladsy

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules
