LocalGov Microsites Group (all releases) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Back
be: Назад

en: Top
be: Верх

en: Modules
be: Модулі

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: Active
be: Актыўна

en: Bottom
be: Знізу

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Roles
be: Ролі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Normal
be: Нармальны

en: Domain
be: Дамен

en: Owner
be: Уладальнік

en: Start
be: Пачатак

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Slogan
be: Слёган

en: Menus
be: Меню

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Default 403 (access denied) page
be: Старонка 403 па змоўчанні (дасяг забаронены)

en: Default 404 (not found) page
be: Дапомная старонка 404 (дакумэнт ня знойдзены)

en: Disabled modules
be: Адключаныя модулі

en: Site email address
be: E-mail адрэса сайта

en: How this is used depends on your site's theme.
be: Як гэта выкарыстоўваць, залежыць ад тэмы вашага сайта.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
be: Гэта старонка адлюстроўваецца тады, калі доступ да запытанага дакумента забаронены дадзенаму карыстальніку. Пакіньце старонку пустой, каб адлюстроўвалася стандартная старонка "дасяг забаронены".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
be: Гэта старонка адлюстроўваецца тады, калі ніякае іншае змесціва не адпавядае запытанаму дакументу. Каб адлюстраваць агульную старонку "Старонка не знойдзена", пакіньце яе пустой.

en: Error pages
be: Памылка старонак

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Шлях '%path' або не існуе, або ў вас няма доступа да яго.
