LocalGov Microsites Group (all releases) - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Top
bg: Връх

en: Modules
bg: Модули

en: Add term
bg: Добави термин

en: Active
bg: Активен

en: Bottom
bg: Дъно

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Slogan
bg: Мото

en: Menus
bg: Менюта

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Site settings
bg: Настройки

en: Dashboard
bg: Табло

en: Default 403 (access denied) page
bg: Страница 403 (достъп отказан) по подразбиране

en: Default 404 (not found) page
bg: Страница 404 (не е открит) по подразбиране

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: How this is used depends on your site's theme.
bg: Как се ползва, зависи от темата на сайта.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е разрешено за достъп от потребителя. Остави празно, за да използваш вградената  "access denied" страница.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е намерено. Остави празно, за да ползваш вградената  "page not found" страница.

en: Error pages
bg: Страници за грешки
