LocalGov Microsites Group (all releases) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Modules
bs: Moduli

en: Active
bs: Aktivan

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: Normal
bs: Normalno

en: Add user
bs: Dodaj korisnika
