LocalGov Microsites Group (all releases) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Center
el: Κέντρο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Top
el: Κορυφή

en: Modules
el: Μονάδες

en: Add term
el: Προσθήκη όρου

en: Active
el: Ενεργό

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Site name
el: Όνομα ιστοτόπου

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Normal
el: Κανονικό

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Bold
el: Έντονα

en: Menus
el: Μενού

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Default 403 (access denied) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 403 (δεν επιτρέπεται η πρόσβαση)

en: Default 404 (not found) page
el: Προεπιλεγμένη σελίδα 404 (δε βρέθηκε)

en: Disabled modules
el: Απενεργοποιημένες μονάδες

en: Site email address
el: Διεύθυνση email ιστοτόπου

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
el: Η διεύθυνση <em>Αποστολέα</em> σε αυτόματα emails που στέλνονται κατά τη διάρκεια της εγγραφής, αίτησης νέου κωδικού και άλλων ειδοποιήσεων. (Χρησιμοποιήστε μια διεύθυνση που καταλήγει στο domain του ιστοτόπου σας προς αποφυγή σήμανσης των e-mail ως spam.)

en: How this is used depends on your site's theme.
el: Το πώς αυτό χρησιμοποιείται, εξαρτάται από τη θεματική παραλλαγή του ιστοτόπου.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν δεν επιτρέπεται η πρόσβαση του συγκεκριμένου χρήστη στο έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
el: Η σελίδα αυτή εμφανίζεται όταν κανένα άλλο περιεχόμενο δεν ταιριάζει με το έγγραφο που ζητήθηκε. Αφήστε το κενό για να προβληθεί μία γενική σελίδα "η σελίδα δεν βρέθηκε".

en: Error pages
el: Σελίδες σφαλμάτων

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.
