LocalGov Microsites Group (all releases) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Dashboard
ga: Deais
