LocalGov Microsites Group (all releases) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: On
gu: ચાલુ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Bottom
gu: નીચે

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Site email address
gu: સાઇટનુ ઇ-મેઈલ સરનામું
