LocalGov Microsites Group (all releases) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Top
hy: Վերև

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Site name
hy: Կայքի անվանումը

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Site email address
hy: Կայքի էլ. փոստի հասցե
