LocalGov Microsites Group (all releases) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат
