LocalGov Microsites Group (all releases) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Modules
lt: Moduliai

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Normal
lt: Normalus

en: Domain
lt: Domenas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Square
lt: Kvadratas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: No invitations available.
lt: Pakvietimų nėra.

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Menus
lt: Meniu

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: How this is used depends on your site's theme.
lt: Ar tai naudojama priklauso nuo Jūsų svetainės naudojamos temos.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Error pages
lt: Klaidų puslapiai

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.
