LocalGov Microsites Group (all releases) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Recent content
mg: Ireo lahatsoratra farany
