LocalGov Microsites Group (all releases) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ
