LocalGov Microsites Group (all releases) - en to pa translation catalogue (18 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ
