LocalGov Microsites Group (all releases) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bold
ps: زغرد

en: Menus
ps: غورنۍ

en: - All -
ps: - ټول -
