LocalGov Microsites Group (all releases) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
