LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to bg translation catalogue (57 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Modules
bg: Модули

en: Updated
bg: Обновено

en: Add term
bg: Добави термин

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Hostname
bg: Име на хост

en: No terms available.
bg: Няма налични термини

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: No invitations available.
bg: Няма покани.

en: Blogs
bg: Истории

en: Slogan
bg: Мото

en: Apply
bg: Търси

en: Menus
bg: Менюта

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Site settings
bg: Настройки

en: Dashboard
bg: Табло

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Recent blog posts
bg: Последни мнения в блога

en: Default 403 (access denied) page
bg: Страница 403 (достъп отказан) по подразбиране

en: Default 404 (not found) page
bg: Страница 404 (не е открит) по подразбиране

en: Disabled modules
bg: Деактивирани модули

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: How this is used depends on your site's theme.
bg: Как се ползва, зависи от темата на сайта.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е разрешено за достъп от потребителя. Остави празно, за да използваш вградената  "access denied" страница.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bg: Тази страница се показва, когато заявеното съдържание не е намерено. Остави празно, за да ползваш вградената  "page not found" страница.

en: Error pages
bg: Страници за грешки
