LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to bo translation catalogue (67 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Taxonomy terms
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Blogs
bo: ཟིན་བྲིས

en: Slogan
bo: འབོད་ཚིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Bold
bo: སྦོམ་བྲིས

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Default theme
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་བརྗོད་གཞི

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Recent blog posts
bo: ཉེ་ཆར་སྤེལ་བའི་ཟིན་ཐོ

en: Default 403 (access denied) page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་403༼བཀག་ཚར་བའི་༽དྲ་ངོས།

en: Default 404 (not found) page
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་404༼མ་རྙེད་པའི་༽དྲ་ངོས་

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: How this is used depends on your site's theme.
bo: འདི་ནི་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་བརྗོད་གཞི་ལ་བརྟེན་ནས་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་བཀག་འགོག་བྱས་པའི་སྐབས་དྲ་ངོས་འདི་མངོན་པ། སྟོང་པར་བསྐྱུར་ན་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་བེད་སྤྱོད་མི་ཆོག་པའི་དྲ་ངོས་དེ་མངོན་པ།

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bo: རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་དེ་ནང་དོན་གཞན་པ་གང་ལ་ཡང་མི་མཐུན་པའི་སྐབས་དྲ་ངོས་འདི་མངོན་ངེས། སྟོང་པར་བསྐྱུར་ན་སྤྱི་སྤྱོད་ཀྱི་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པའི་ངོས་དེ་མངོན་རྒྱུ་ཡིན།

en: Error pages
bo: ནོར་འཁྲུལ་དྲ་ངོས

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: བརྒྱུད་ལམ་%path་དེ་ནུས་མེད་ཡིན་པའམ་ཡང་ན་ཁྱེད་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐུབ་མི་འདུག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
