LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Modules
bs: Moduli

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Page
bs: Strana

en: Site name
bs: Ime web stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: Normal
bs: Normalno

en: Events
bs: Događaji

en: Upcoming events
bs: Nastupajući događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Apply
bs: Primjeni
