LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Back
gl: Voltar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Modules
gl: Módulos

en: Updated
gl: Actualizado

en: Add term
gl: Engadir termo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Bottom
gl: Botón

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Off
gl: Desactivado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Domain
gl: Dominio

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Owner
gl: Propietario

en: Events
gl: Eventos

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: No terms available.
gl: Non hai termos dispoñibles.

en: Square
gl: Cadrado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Blogs
gl: Blogues

en: Webform
gl: Formulario web

en: Slogan
gl: Eslogan

en: Apply
gl: Aplicar

en: Bold
gl: Negriña

en: Menus
gl: Menús

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Default theme
gl: Tema predeterminado

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Add @name
gl: Engadir @name

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Recent blog posts
gl: Publicacións recentes de blog

en: Default 403 (access denied) page
gl: Páxina 403 (acceso denegado) predefinida

en: Default 404 (not found) page
gl: Páxina predeterminada 404 (non se atopa)

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Site email address
gl: Dirección de correo electrónico do sitio

en: Recent content
gl: Contido recente

en: How this is used depends on your site's theme.
gl: Como se usa iso depende do tema do seu sitio.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
gl: Esta páxina móstrase cando o documento solicitado non é acesible polo o usuario actual. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "acceso denegado".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
gl: Esta páxina móstrase cando ningún contido corresponde co documento solicitado. Deixeo en branco para mostrar unha páxina xenérica de "páxina non atopada".

en: Error pages
gl: Páxinas de erro

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.
