LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to jv translation catalogue (53 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Modules
jv: Modul

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Page
jv: Kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Taxonomy terms
jv: Tetembungan taksonomi

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Roles
jv: Parāgā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Blogs
jv: Blog

en: Slogan
jv: Sesanti

en: Menus
jv: Menu

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Main menu
jv: Menu utama

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Recent blog posts
jv: Kiriman blog pungkasan

en: Default 403 (access denied) page
jv: Kācā Default 403 (akses ditolak)

en: Default 404 (not found) page
jv: Kācā Default 404 (kācā ora ditemokaké )

en: Disabled modules
jv: Modul-modul ora aktif

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: How this is used depends on your site's theme.
jv: Kepriye maneh iki mau gumantung karo tema situs Sampéyan.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
jv: Kācā iki ditampilaké nalikā panjalukan dokumen ditolak karo panganggo saiki. Kosongaké kanggo nampilaké kācā "akses ditolak" asli.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
jv: Kācā iki ditampilaké nalikā ora ānā konten sing cocok karo panjalukan dokumen. Kosongaké kanggo nampilaké kācā asli "kācā ora ditemokna".

en: Error pages
jv: Kācā kaluputan

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '%path' ora sah utāwā Sampéyan ora nduwé hak ngakses nang kene.

en: Asc
jv: Urut Maju
