LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to km translation catalogue (54 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Enable
km: បើក

en: Disable
km: បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Center
km: កណ្តាល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Taxonomy terms
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Domain
km: ដែន

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: No terms available.
km: គ្មាន​ពាក្យ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Blogs
km: កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Slogan
km: ពាក្យ​ស្លោក

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Recent blog posts
km: ការ​ប្រកាស​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ​ថ្មីៗ

en: Default 403 (access denied) page
km: ទំព័រ 403 លំនាំដើម (ការ​ចូល​ដំណើរការ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ)

en: Default 404 (not found) page
km: ទំព័រ 404 លំនាំដើម (រកមិនឃើញ)

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Recent content
km: មាតិកា​ថ្មី​ៗ​

en: How this is used depends on your site's theme.
km: វិធី​ត្រូវ​ប្រើ​វា​គឺ​អាស្រ័យ​ទៅ​លើ​ស្បែក​របស់​តំបន់​បណ្តាញ​អ្នក​ ។

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
km: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ នៅ​ពេល​ដែល​ឯកសារ​ដែល​ស្នើ​សុំ​ត្រូវ​បាន​បដិសេធ​ចំពោះ​អ្នក​ប្រើ​បច្ចុប្បន្ន ។ ទុក ចន្លោះ​ ដើម្បី​បង្ហាញ​ទំព័រ​  "បដិសេធ​ការ​ចូល​ដំណើរ​ការ​" ទូទៅ ។

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
km: ទំព័រ​នេះ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ នៅ​ពេល​ដែល​គ្មាន​ឯកសារ​ផ្សេង​ទៀត​ផ្គូផ្គង​ជា​មួយ​ឯកសារ​ដែល​បាន​ស្នើ​សុំ ។ ទុក​ ចន្លោះ ដើម្បី​បង្ហាញ​ទំព័រ​  "រក​មិន​ឃើញ​ទំព័រ​" ​ទូទៅ ។

en: Error pages
km: ទំព័រ​កំហុស

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ផ្លូវ '%path' មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។
