LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to ku translation catalogue (50 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Modules
ku: مۆدیولەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Owner
ku: خاوەن

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Blogs
ku: بڵاگه‌کان

en: Slogan
ku: دروشم

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Recent blog posts
ku: تازه‌ترین بڵاوکراوەکانی بڵاگ

en: Default 403 (access denied) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 403 (پیشاندان قەدەغەیە).

en: Default 404 (not found) page
ku: پەڕەی بنەڕەتی 404 (پەڕەی داواکراو نەدۆزرایەوە).

en: Disabled modules
ku: مۆدیولە ناچالاکەکان

en: Recent content
ku: ناوەڕۆکە نوێیەکان

en: How this is used depends on your site's theme.
ku: چۆنییەتی بەکارهێنانی ئەمە پشتدەبەستێت بە ڕووکاری ماڵپەڕەکەت.

en: Error pages
ku: پەڕەکانی هەڵه
