LocalGov Microsites Group (4.3.1) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Blogs
ky: Блогдор
